Samochody niemieckiej marki Audi, cieszą się na rynku motoryzacyjnym bardzo dużą popularnością. Przed zakupem auta warto zapoznać się z raportami spalania opartymi na opinii użytkowników.

raport spalania audi a3

Raport spalania Audi A3 nie odbiega od rankingów innych marek niemieckich samochodów. Auto to w jeździe mieszanej po mieście spala około 8, 5 – 9 litrów benzyny bezołowiowej na sto kilometrów, natomiast w trasie przy równomiernej jeździe pali około 7 – 8 litrów benzyny. Bardziej imponująco przedstawiają się raporty spalania Audi A3 z silnikiem diesel. Samochody najnowszej generacji w trasie spalają około 5 – 6 litrów ropy, natomiast w mieście około 6 – 7 litrów. Zużycie paliwa jest w dużej mierze uzależnione od mocy silnika.

audi a8 raport spalania

Audi a8 raport spalania można między innymi klasyfikować według typu nadwozia. Czterodrzwiowe Audi A 8 w sedanie spala zgodnie z opinią użytkowników w mieście około 17 litrów benzyny bezołowiowej, natomiast w trasie około 12 litrów. Z kolei auta z silnikiem diesel w mieście palą 12, 5 litra ropy, a w trasie około 9 litrów. Jest to zatem auto przeznaczone dla miłośników marki Audi, nie liczących się z kosztami jego utrzymania.