Niemiecka marka volkswagena cieszy się na rynku motoryzacyjnym ogromną popularnością. Zwolennicy golfów chwalą je za długoletnią bezawaryjność oraz wygodę w użytkowaniu. Ile spala golf 4?

ile pali golf 3

Volkswagen golf 3 jak i golf 4 to cenione na rynku motoryzacyjnym samochody. Niemniej starsze rocznikowo volkswageny spalają więcej paliwa, niż auta posiadające silnik nowszej generacji. Przed kupnem samochodu warto przeanalizować koszty utrzymania danego modelu volkswagena. Ile pali Golf 3? . W zależności od mocy silnika średnie spalanie waha się w granicach od 8, 5 nawet do 13 litrów benzyny bezołowiowej. Jest to dość dużo biorąc pod uwagę rankingi nowszych modeli tych aut.

ile spala golf 4

Warto przeanalizować ile pali golf 4? Ten nieco nowszy model volkswagena spala średnio na sto przejechanych kilometrów od 5 litrów do 8 litrów benzyny w zależności od sposobu jazdy. Zarówno golf 3 jak i golf 4 warto wyposażać w instalację gazową. Wówczas jazda będzie bardziej ekonomiczna, gdyż volkswageny te palą tylko od 1 do 2 litów gazu więcej niż benzyny. Biorąc pod uwagę niską cenę tego paliwa bez wahania można stwierdzić, że „jazda na gazie” sprawi kierowcom nie tylko ogromną radość, a nie uszczupli zbyt mocno ich portfela.