Przedstawiane na stronach internetowych rankingi samochodów osobowych najnowszej generacji przedstawiają się bardzo ekonomicznie. Ile zatem zużywają benzyny samochody marki Opel?

raport spalania opel corsa, opel vectra

Wśród pojazdów cieszących się największą popularnością na rynku motoryzacyjnym można wymienić dwa modele opla: Corsa oraz Vectra.
Raport spalania opel corsa przedstawia się bardzo imponująco. Możemy nim bezpiecznie poruszać się nie narażając zbytnio naszego portfela na duże wydatki. Ten niewielki gabarytowo, pięciodrzwiowy samochód z podwoziem hatchback, w mieście pali około 7 litrów benzyny, natomiast w trasie znacznie mniej, bo około 5 litrów.

ile pali opel vectra

Ile pali opel vectra? Auto to jest większe gabarytowo, więc raport spalania opel vectra przedstawia się nieco inaczej. Zużycie benzyny jest tu w dużej mierze uzależnione od mocy silnika. Średnie zużycie benzyny bezołowiowej w modelu samochodu wynosi około 7, 5 – 8 litrów na sto kilometrów. Przedstawianym rankingom można bez problemu zaufać, gdyż są one sporządzane w oparciu o liczne opinie użytkowników samochodów. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem nowego auta.