Zakupy, zakupy i zakupy. Często masz wrażenie, że już nic nie pobije okresu świątecznego, a Ty znów wychodzisz ze sklepu obładowana różnymi produktami. Czy tym razem spojrzałaś na poszczególne etykiety? Czy chociaż na jednym produkcie przeczytałaś skład? Zapewne nie, więc czas przestudiować wszystko w domu. Czy na pewno chcesz swoją rodzinę karmić niezdrowym jedzeniem.

Chemiczne dodatki do żywności E to zmora obecnych czasów, mało co można odnaleźć zdrowych produktów, bez konserwantów, sztucznych barwników, cukrów i wielu innych substancji. Nikt się zapewne dobrze nie zastanawia, ale spożywanie tego typu produktów w nadmiarze może doprowadzić do groźnych chorób, w tym nowotworów.

Decyzja należy do każdego z nas indywidualnie, jednak jest o co walczyć o zdrowie, szczególnie naszych dzieci, gdzie całe życie przed nimi, cały świat stoi otworem. Problemy zdrowotne często ograniczają nas w zwyczajnym, tradycyjnym funkcjonowaniu, nie mówiąc już o ekstremalnych przeżyciach. Wiele osób wciąż żyje w poprzednich latach i uważa, że nic złego się nie dzieje. Błędne myślenie doprowadza do spożywania szkodliwych substancji.