Decydując się na zakup samochodu marki Suzuki warto sprawdzić raporty spalania. W porównaniu z markami innych aut prezentują się one bardzo ekonomicznie.

raport spalania suzuki grand vitara

Raport spalania suzuki Grand Vitara informuje, że średnie zużycie paliwa w mieście wynosi 12, 8 litrów na sto kilometrów, natomiast w trasie spala 10, 4 litra benzyny bezołowiowej. Niższe wskaźniki figurują w autach wyposażonych w silniki diesel. W mieście pali ono 9, 4 litrów ropy, natomiast w trasie 8 litrów. Suzuki Grand Vitara warto poruszać się mając zamontowaną instalację gazową. Otóż wówczas do przejechania stu kilometrów w trasie potrzebne jest 10, 4 litrów gazu.

raport spalania suzuki swift

Nieco inaczej przedstawia się raport spalania suzuki swift. Silniki nowszej generacji spalają w mieście 6, 4 litra, natomiast w trasie 5, 5 litra benzyny bezołowiowej. Jeszcze mniej spalają silniki diesel. W mieście podczas jazdy mieszanej zużywają tylko 5 litrów ropy, natomiast w trasie 4, 5 litra. Najwięcej można zaoszczędzić posiadając w samochodzie instalację gazową. Otóż wówczas do przejechania stu kilometrów przeciętnie potrzeba 7 litrów gazu.
Zamieszczane raporty są wiarygodne, gdyż opierają się na danych kierowców posiadających tę markę samochodu.