Nie ma zbyt wielu przyjemniejszych rzeczy dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia, niż rowerowa przejażdżka na łonie natury. Jeśli mieszkasz w otoczeniu lasów, jezior albo innych atrakcyjnych tras rowerowych, jesteś szczęściarzem, chociaż nawet najpiękniejsze, ale oklepane trasy mogą się znudzić. Jeśli mieszkasz w mieście, gdzie trudno szukać kawałka zieleni, jest jeszcze gorzej. W takiej sytuacji ciekawym rozwiązaniem jest ucieczka “w nieznane”, choćby na weekend. Zabierz ze sobą bliskie osoby, spakuj do bagażnika wszystkie niezbędne rzeczy, no i nie zapomnij o rowerze. No właśnie – co z rowerem?

Bagażnik na rower samochodowy

Oczywiście złożony rower spokojnie zmieści się w bagażniku albo na tylnych siedzeniach, ale po pierwsze ogranicza to przestrzeń, która zawsze może się przydać, a po drugie wymaga od Ciebie dodatkowej pracy przy rozkładaniu i składaniu. Ciekawym pomysłem jest zakup rowerowego bagażnika.

bagażnik samochodowy na tylną klapę

Do wyboru mamy na przykład bagażnik samochodowy na tylną klapę, wygodne i lubiane rozwiązanie, choć niestety nie pasujące do wszystkich modeli aut, albo bardziej uniwersalne bagażniki dachowe. Bez względu na wybór transport roweru jest łatwy i przyjemny.