Niemieckie Mercedesy klasy C szczególnie starsze rocznikowo, cieszą się w Polsce wielkim uznaniem i zadowoleniem wynikającym z bezpieczeństwa, komfortu oraz bezawaryjności.

raporty spalania mercedes c klasa

Mercedesy C W 202 to klasa średnia produkowane były w latach od 1993-2000 roku. W swoim dorobku posiadają kilka modeli silników benzynowych od pojemności 1, 8 do 2. 8 litra, które rozwijają moc w granicach 89 – 145 kw. Oprócz nich istnieje kilka rodzajów silników wysokoprężnych od 2. 0 do 2. 5 litra generujących siłę od siedemdziesięciu pięciu do stu pięćdziesięciu koni mechanicznych. Warto przeanalizować raporty spalania mercedes c klasa. Mercedesy W 202 posiadające motor 2, 2 diesla w zależności od pojemności spalają od 5. 8 w trasie, w cyklu mieszanym 6, 5 do 7. 7 litra w mieście.

 

Ich odpowiedniki w benzynie, które mają pojemność 1, 8 mogą spalić od 8. 0 w trasie, w cyklu mieszanym 8, 7 do nawet 11. 3 litra w mieście na 100 kilometrów. Warto zatem zainwestować w instalację gazową która sprawi, że spalanie co prawda wzrośnie o niespełna półtora litra, ale będziemy się cieszyć z ekonomicznej i taniej jazdy. Właściciel tego auta będąc posiadaczem owego modelu, nigdy nie zapomni jak ten egzemplarz mu służył i cieszył serce przez wiele lat.