Hiszpańskie seaty, z niemieckim silnikiem volkswagena znalazły w naszych kraju szerokie grono zwolenników. Innowacyjny na rynku seat Ibiza jest nie tylko niezawodny, lecz także bardzo ekonomiczny.

Ile pali Seat Ibiza?

Zmodyfikowana, nowa wersja Seata Ibiza ukazała się na rynku motoryzacyjnym w 2009 roku. Nowoczesny wygląd sylwetki sprawił, że przyciągnęła ona do siebie sporo miłośników hiszpańskich aut. Warto zastanowić się ile pali seat Ibiza? wyprodukowany z myślą o ekonomicznej jeździe we wszystkich warunkach.

Seat Ibiza raport spalania

Raporty spalania seat Ibiza modelu pięciodrzwiowego z nadwoziem hatchback wskazują na bardzo korzystne parametry spalania. Otóż jeżdżąc w cyklu mieszanym czyli po mieście auto to spala 6. 5 litra benzyny bezołowiowej. Z kolei w trasie zużywa tylko 5, 5 litra benzyny na sto kilometrów. Jeszcze bardziej ekonomiczna jest Ibiza wyposażona w instalację gazową. Seat ibiza raport spalania kształtuje się średnio na poziomie około 8 litrów na sto kilometrów. Jest on niezwykle popularnym autem segmentu B, czyli z klasy aut małych. Sprawdza się ono niezawodnie wśród użytkowników, którzy uwielbiają ekonomiczną i bezawaryjną jazdę nowoczesnym samochodem.