Francuska marka Peugeot cieszy się na rynku motoryzacyjnym dużą popularnością. Miłośnicy tych aut podczas ich zakupu z pewnością biorą pod uwagę raport spalania.

raporty spalania peugeot 307 peugeot  206

Spalanie paliwa jest uzależnione od wielu czynników, między innymi od warunków atmosferycznych oraz pojemności silnika. Raporty spalania peugeot 206 przedstawiają się imponująco. Istniejące na rynku motoryzacyjnym peugeoty 206 najnowszej generacji spalają od 5, 5 – 6 litów benzyny bezołowiowej na sto kilometrów. Jeszcze bardziej ekonomicznie przedstawiają się rankingi tego aut posiadających instalację gazową. Spalają one około siedmiu litrów gazu na sto kilometrów. Z kolei silniki diesel zużywają tylko 4, 5 – 5 litrów ropy na sto kilometrów.

ile pali peugeot 307

Warto zastanowić się ile pali peugeot 307. Silniki tych aut w zależności od wielkości spalają od siedmiu do dziesięciu litrów benzyny na sto kilometrów. Raporty spalania peugeot 307 przedstawiają się korzystnie, jeśli chodzi o silniki diesel. Spalają one średnio od 5, 5 do 7 litrów ropy. Warto zainstalować w takim samochodzie instalację gazową, gdyż wówczas, aby przejechać sto kilometrów będzie trzeba nalać do baku około 8 – 10 litrów gazu.