Powrót do domu z imprezy nigdy nie jest łatwy, więc warto mieć w zanadrzu kilka możliwości, na wypadek, jakby któraś z nich nie wyszła. Jak możemy wrócić do domu w nocy?

Autobus nocny

Najtańsza forma transportu, ale jednocześnie najmniej komfortowa. Jedziemy często w ścisku i wiele osób uważa, że niska cena nie jest warta tego przeżycia. Innym problemem, jaki może pojawić się przy wyborze autobusu jest fakt, że prawdopodobnie będziemy musieli kawałek przejść, o ile nie mieszkamy bardzo blisko przystanku autobusowego.

Taxi Warszawa

Jeśli nie mamy ochoty na podróż autobusem, możemy zdecydować się na taxi Warszawa, która zawiezie nas pod sam dom. Co prawda zapłacimy za nią znacznie więcej, niż za autobus (który w stolicy wcale nie jest taki tani), to ten komfort jest naprawdę niezastąpiony.

Uber

Konkurencja taksówek. Tak naprawdę coraz więcej osób decyduje się na ten sposób podróżowania, szczególnie w nocy. Często bowiem okazuje się, że Uber jest znacznie tańszy od taksówki, a zapewnia dokładnie tą samą usługę. Będziemy jechać komfortowo, a kierowca wysadzi nas pod samymi drzwiami naszego domu.