Prawie każdy miłośnik japońskich samochodów jest zadowolony z użytkowania toyoty Avensis czy toyoty Corolla. Te renomowane na rynku motoryzacyjnym marki cieszą się ogromną niezawodnością, a użytkowanie aut nowszej generacji jest bardzo ekonomiczne.

raport spalania toyota avensis, toyota corolla

Zarówno toyota Avensis jak i Corolla należą do japońskich aut cieszących się nienaganną opinią wśród użytkowników. Zatem ile pali toyota avensis?. Spalanie jest w dużej mierze uzależnione od czynników atmosferycznych oraz generacji silnika. raport spalania toyota avensis informuje, że silniki benzynowe starszych modeli spalają średnio od 8 do 10, 5 litra benzyny bezołowiowej na sto kilometrów.

ile pali toyota avensis?

Podobnie przedstawia się raport zużycia paliwa w większej gabarytowo toyocie Corolla. Otóż toyota corolla raport spalania informuje o tym, że auto najnowszej generacji produkowane od 2013 roku spala przeciętnie tylko od 6, 5 do 7, 5 litra benzyny na sto kilometrów. Warto zatem zainwestować, w samochody młodsze rocznikowo, bowiem nowoczesne technologie silników, pozwalają na bardziej ekonomiczną jazdę. Wszystkie rankingi są oparte na opiniach użytkowników, dlatego są godne polecenia.