Na stronach internetowych nie brakuje rankingów przedstawiających spalanie w różnych markach samochodów. Zarówno tych nowoczesnych, jak i nieco przestarzałych. Wśród rankingów nie brakuje recenzji popularnych niegdyś na naszym rynku samochodów marki daewoo. Ile pali Tico?

tico spalanie

Daewoo Tico to mały samochód osobowy zaliczający się do segmentu A. Był on produkowany w latach 1991 – 2001. Został on wyparty z rynku poprzez inne bardziej nowoczesne auta małolitrażowe. Niemniej po dzień dzisiejszy można jeszcze spotkać na ulicy Tico, wyróżniające się z daleka nieco przestarzałą sylwetką. Niektórzy użytkownicy ze względu na niskie koszty utrzymania do dziś cenią sobie ten model samochodu. Zatem Tico ile pali?. Analizując rankingi spalania można jednoznacznie stwierdzić, że to niewielkie auto jest bardzo oszczędne w użytkowaniu.

ile pali tico?

Wskaźnik średniego spalania na sto kilometrów kształtuje się na poziomie 5, 2 litra benzyny bezołowiowej. Ten nieco zapomniany model samochodu jest jeszcze bardziej ekonomiczny, gdy posiada instalację gazową. Spala on wówczas średnio na sto kilometrów około 6 litrów gazu. Tico spalanie z pewnością nie uszczupla nawet najbardziej skromnego portfela, dlatego też do tej poryz posiadania tego auta cieszy się wielu niewymagających kierowców.