Zalegające odpady po remoncie to zmora każdej Polki i Polaka. Kawałki płytek, albo pozostałości po ścianie oddzielającej kuchnię od salonu już nie muszą spędzać Tobie snu z powiek! W szybki i niezwykle łatwy sposób pozbędziesz się ich w kilka godzin?! Nie wierzysz?! Sprawdź i przekonaj się sam! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą!

Wywóz pozostałości po remoncie może być prosty i skuteczny! Zaufaj profesjonalnej firmie i już teraz pożegnaj się z pozostałościami po pracach budowlanych!

Jeśli poszukujesz kogoś profesjonalnego i sprawdzonego, kto pomoże Ci pozbyć się raz na zawsze uciążliwego gruzu, to miejsce powstało specjalnie dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Od lat wspieramy indywidualnych klientów, ekipy remontowe, a także dużych przedsiębiorców. Pomagamy w uporządkowaniu przestrzeni z odpadów remontowych, czy rozbiórkowych.

Świadczymy usługi na ternie całej Warszawy oraz w najbliższej okolicy. W przypadku oddalonych miejscowości, zawsze warto zapytać, czy nasi kierowcy dojeżdżają w dany teren! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym stacjonarnym biurze, ale i pod numerem telefonu. Zawsze można także znaleźć nas pod adresem mailowym. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Zapewniamy Państwa, że wszystkie świadczone przez nas usługi są zgodne z krajowymi oraz europejskimi wymogami i standardami. Jesteśmy w posiadaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń i certyfikatów. Nasza kadra jest w pełni wykwalifikowana, by w jak najbardziej przystępny sposób sprostać Państwa wymaganiom. W każdej chwili jesteśmy w stanie udzielić naszym klientom profesjonalnej porady.

Solidność, jakość i szybka realizacja zleceń to nasz znak rozpoznawczy!

Przez wszystkie lata naszej działalności w branży, zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie. Dlatego z całą stanowczością możemy zaświadczyć, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Skąd ta pewność? Wystarczy spojrzeń na zadowolone twarze naszych klientów! A co więcej, niektórzy do nas wracają, albo polecają dalej swoim znajomym. Dołącz do tego grona i już dziś ciesz się uporządkowaną przestrzenią na Twojej posesji!

Czym się zajmujemy? Jakie kontenery czekają w naszych magazynach?

Jesteśmy zespołem, u którego odnaleźć można najtańsze kontenery na gruz w Warszawie!!! Dostarczamy pojemniki na odpady budowlane o różnym metrażu na terenie całej stolicy, a także w przylegających do niej miejscowościach.

Nie wiesz, jaki kontener wybrać? Spokojnie! Nasza wykwalifikowana kadra służy Państwu pomocą! Wystarczy opowiedzieć o swoich preferencjach, typie przeprowadzonych robót budowlanych, a także miejscem, jakim dysponują.

W naszej bogatej ofercie czekają zróżnicowane rozmiarem pojemniki na odpady. Standardowo przedział zaczyna się od 1,7 m³ i kończy się na 40 m³!!! Z reguły najmniejsze i najtańsze kontenery na gruz w Warszawie polecamy wszystkim, którzy są po niewielkim remoncie w swoich domostwach, czy posesjach. Są to między innymi: rozkuwanie zniszczonej posadzki, czy niewielka rozbiórka. Nieco większe kontenery sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeprowadzone prace były znacznie bardziej skomplikowane i pracochłonne, na przykład: wyburzanie kilku ścian, zmiana elewacji itp.

Jaki jest czas realizacji zgłoszonego zlecenia?

Szybki i rzetelny czas realizacji zlecenia to jeden z naszych głównych priorytetów. I chociaż staramy się, by nasi kierowcy zjawili się u Państwa jak najszybciej, na najtańsze kontenery na gruz w Warszawie, czasem trzeba trochę poczekać. Standardowo przyjęliśmy, że przyjeżdżamy już po 2-3 godzinach. Wszystko zależy jednak od obecnej sytuacji w branży.

Kto może zostać naszym klientem?

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i pytania naszych klientów. Państwa zadowolenie to nasz nadrzędny cel! Nasze usługi są dostępne dla każdego. Dostarczamy nasze kontenery na prywatne posesje, ale i realizujemy większe zlecenia. W przeszłości współpracowaliśmy z przedsiębiorstwami oraz ekipami remontowo-budowlanymi.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w przystępnej cenie. Specjalnie z myślą o naszych klientach, posiadamy zróżnicowany cennik. Na naszych stałych odbiorców czekają atrakcyjne rabaty.

Nie zwlekaj! Pozbądź się już dziś niechcianego gruzu! Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy!