Gry Totalizatora Sportowego nadal uważane są za atrakcyjne źródło rozrywki. Nawet niewielka wygrana zazwyczaj cieszy osoby, które decydują się na grę. Regularni gracze często posiadają własne metody gry. Na czym można opierać typowanie liczb i czy tego typu sposoby rzeczywiście mogą zwiększyć szansę na zwycięstwo?
W przypadku gry Multi Multi możliwe jest obstawienie dziesięciu, dziewięciu, siedmiu czy nawet tylko jednej liczby. Wielu regularnych graczy bierze pod uwagę fakt, że prawdopodobieństwo głównej wygranej jest niezwykle niskie. Dlatego też wybiera skreślanie mniejszej liczby numerów kosztem wysokości nagrody pieniężnej.

 

Aby prawidłowo wytypować kilka liczb gracze najczęściej stosują statystykę.
Statystyka losowań pozwala wyłonić najczęściej padające liczby w Multi. To właśnie obstawianie dość często powtarzających się liczb jest jedną z najczęściej wykorzystywanych metod. Znacznie rzadziej gracze korzystają z obstawiania liczb, które nie pojawiały się na przykład w przeciągu ostatnich dwudziestu losowań. Liczby, które pojawiały się często w ostatnich losowaniach są zazwyczaj nazywane gorącymi. Metoda obstawiania liczb gorących nie zawsze przynosi efekty, ponieważ powtarzalność liczb nie występuje przez cały czas, a zmiany mogą występować nagle. Dlatego warto traktować tę grę jedynie jako źródło rozrywki.