Samochody 9 osobowe typu bus to bardzo praktyczne pojazdy. Pozwalają jednocześnie na transport dużej rodziny wraz z jej przyjaciółmi, co pozwala znacznie obniżyć koszty transportu np. na wakacje lub ferie. Jeśli planujecie taki wspólny wyjazd i już teraz szukacie dla siebie środka transportu, to na pewno znajdziecie go u nas. Oferujemy Państwu wynajem samochodów 9 osobowych bus różnych marek. Są to samochody nie starsze niż kilka lat, bogato wyposażone i znajdujące się w bardzo dobrym stanie technicznym. Idealnie sprawdzają się podczas dalekich, zagranicznych podróży, jak i na krótszych trasach po Polsce.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu bus w Krakowie?

Jeśli interesuje cię wynajem samochodu bus w mieście Kraków, na pewno chcesz wiedzieć, ile to kosztuje. W przypadku wynajmu krótkoterminowego cena waha się od 200 do 300 złotych za dobę. Znacznie lepsze warunki można uzyskać, kiedy wybierzemy długoterminowy wynajem samochodów. W przypadku wynajęcia auta na kilka tygodni cena może się obniżyć nawet o kilkadziesiąt procent. To bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy myślą o wynajmie samochodu w kontekście długich podróży wakacyjnych i nie chcą na ten cel kupować własnego samochodu.

Długoterminowy wynajem samochodów — o czym trzeba pamiętać?

Po raz pierwszy wypożyczając samochód, warto upewnić się co do sposobu, w jaki działa wypożyczalnia. Poniżej znajduje się lista kontrolna, którą warto się posługiwać przy wyborze najlepszych ofert.

  • Czy podstawienie samochodu pod wskazany adres jest w cenie czy dodatkowo płatne?
  • Czy wypożyczalnia samochodów Kraków wydaje zgodę na wyjazd autem za granicę?
  • Ile wynosi kaucja za wynajem aut w danej wypożyczalni?
  • Czy wypożyczony samochód ma pełne ubezpieczenie OC AC NNW?
  • Czy duży jest wybór dostępnych pojazdów typu bus?
  • Czy istnieje limit kilometrów na jazdę wynajętym samochodem?
  • Czy wypożyczalnia aut zapewnia dodatkowe wyposażenie, jak np. foteliki dla dzieci?
  • Jak długo trzeba mieć prawo jazdy, by móc wypożyczyć samochód?

Powyższe pytania mogą wydawać się dla wielu osób banalne lub niepotrzebne, zapewniamy jednak, że dobrze jest znać na nie odpowiedź. Wiedza ta może się przydać znacznie szybciej, niż ktokolwiek mógłby podejrzewać. Nasza wypożyczalnia może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i setkami zadowolonych klientów. Profesjonalna obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania, a my zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni. Dostępność samochodów można w każdej chwili sprawdzić online na naszej stronie www.