Gry oferowane przez Totalizatora Sportowego są obecnie dość dobrze znane. Warto jest jednak poznać przynajmniej ogólne ich zasady, zanim gracz zdecyduje się na wysłanie kuponu. Co szczególnie warto wiedzieć?
Najbardziej znaną grą jest Lotto, czyli dawny Duży Lotek. O której jest losowanie Lotto i czy odbywają się one codziennie? W przypadku gry Lotto losowania odbywają się trzy razy w tygodniu o 21. 40. Dlatego jeśli ktoś chce poznać szybciej wynik losowania powinien zdecydować się na inne gry.
Grą, która pozwala poznać efekt bardzo szybko jest Keno. Wynik pojedynczego zakładu można poznać już po czterech minutach, ponieważ tyle trwa przerwa pomiędzy kolejnymi losowaniami.

 

Grą, której losowanie odbywa się dwa razy dziennie jest Multi Multi. Na wynik losowania można czekać o godzinie 14. 00 i o 21. 40. Warto zwrócić na to uwagę kupując zakład, aby nie odczytywać wyniku z losowania, na które nie został on zawarty. Podobnie jest w przypadku gry Kaskada.
Codziennie odbywają się losowania gry Ekstra Pensa oraz Mini Lotto. Te gry wyróżniają się dość wysokim stopniem prawdopodobieństwa wylosowania głównej wygranej.