Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak istotna dla zachowania samochodu w dobrej kondycji okazuje się specjalistyczna pielęgnacja jego wnętrza, ale i karoserii. Kosmetyki samochodowe to kategoria produktów motoryzacyjnych służących do konserwacji auta i utrzymania jego nienagannej prezencji. Carhub to krajowa marka dystrybuująca profesjonalne kosmetyki samochodowe wiodących producentów, działająca w branży motoryzacyjnej od 2018 roku. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu, indywidualnemu podejściu do każdego klienta, Carhub gwarantuje satysfakcję z zakupów, a co za tym idzie – odświeżenie naszych czterech kółek.

  • Kosmetyki samochodowe – zadbaj o prezencję swojego samochodu

  • Auto detailing – pielęgnacja i konserwacja

  • Carhub – kosmetyki najwyższej jakości

Kosmetyki samochodowe – zadbaj o prezencję swojego samochodu

Jeżeli na karoserii twojego samochodu pojawią się trudne do usunięcia plamy i zabrudzenia, lakier straci swoje naturalne właściwości, a estetyka wnętrza pojazdu nie przypomina już stanu, w którym auto wyjechało z salonu – jedynym słusznym rozwiązaniem będzie postawienie na profesjonalne kosmetyki samochodowe sprawdzonych producentów. To gama produktów zyskująca coraz większe uznanie wśród tych, którym zależy na utrzymaniu czterech kółek w nienagannej kondycji zewnętrznej.

Auto detailing – pielęgnacja i konserwacja

Coraz bardziej popularny na krajowym runku motoryzacyjnym – auto detailing – a więc specjalistyczny zestaw usług czyszczenia i konserwacji pojazdów, to prawdziwe spa dla samochodu. Do najpopularniejszych zabiegów z tej kategorii należą: polerowanie lakieru i jego korekta “one step”, usuwanie zanieczyszczeń metalicznych, aplikacja powłoki ceramicznej na karoserię, dekontaminacja oraz deironizacja nadwozia, kompleksowe czyszczenie środka, aplikacja dressingu na elementy z tworzyw sztucznych czy nałożenie wosku na alufelgi. Oczywiście skuteczność każdej z tych usług zwiększa się, gdy korzystamy ze specjalistycznych preparatów do kosmetyki samochodowej.

Carhub – kosmetyki najwyższej jakości

W bogatej ofercie Carhub znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba, by zadbać o wygląd samochodu, pielęgnację i konserwację jego wnętrza oraz nadwozia. Szeroka gama produktów wiodących marek spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy kosmetyki samochodowe do pielęgnacji kół, nadwozia, usuwania trudnych zabrudzeń, polerowania lakieru czy czyszczenia wnętrza. W ofercie znalazły się także aplikatory i narzędzia potrzebne do nałożenia kosmetyków. Przez przeszło 4 lata działalności Carhub obsłużył ponad 10 000 klientów, sprzedając ponad 100 000 produktów. Zdaj się na pomoc specjalistów od pielęgnacji samochodów.