Jeśli chcesz zacząć grać w totolotka, warto byś wybrał opcję, która jest opłacalna i istnieje prawdopodobieństwo, że cokolwiek wygrasz.
W Multi Multi losowanych jest 20 z 80 liczb, a losowania odbywają się dwa razy dziennie, o 14:00 i 21:40. W tym losowaniu możesz obstawić do 10 liczb. Jeśli zdarzy się, że uda się trafić wszystkie 10, możesz dostać bonus. Jest to kwota, której wartość może osiągnąć nawet kilka milionów złotych.
Grając w Multi Multi masz możliwość wybrania gry z plusem. Powiększa to kwotę, którą możesz wygrać. Oprócz tego, zwiększa się prawdopodobieństwo, że cokolwiek wygrasz. Gra z plusem oznacza podwojenie ceny zakładu. Zwykły zakład kosztuje 2,50, a zakład z plusem 5 zł.
Jeżeli nie udało ci się wygrać, pamiętaj, że zawsze może spróbować ponownie i dać swoim liczbom kolejną szansę. Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz wtedy nowy z identycznymi liczbami oraz zakładami. Dzięki temu będziesz miał możliwość sprawdzić, czy twoje liczby tym razem sprawdzą się podczas losowania.