Awarie samochodu zdarzają się w każdym modelu pojazdu. Gdy mowa o samochodzie osobowym, warto korzystać z pomocy drogowej, która oferuje także wsparcie na wszystkich etapach wypadku, skorzystanie ze strzeżonego parkingu, czy nawet naprawę samochodu wraz z jego diagnostyką komputerową. Kiedy awarii ulegnie samochód ciężarowy, ważna jest również całkowita masa dopuszczalna holownika.

Pomoc drogowa działająca 24 godziny na dobę

Pomoc drogowa działająca przez całą dobę to nie tylko ewentualne holowanie uszkodzonego pojazdu. Usługi, z których mogą korzystać kierowcy potrzebujący wsparcia na drodze to również zabezpieczenie miejsca wypadku, czy przygotowania samochodu do holowania. Oczywiście pomoc drogowa Syców odpowiada za transport samochodu klienta, może również dodatkowo pomóc w zrobieniu zdjęć wypadku, które warto dodać do dokumentacji. Widać więc jasno, że korzystając z usług profesjonalnych firm wspierających kierowców na drogach, można liczyć na pomoc specjalistów na dosłownie każdym etapie wypadku czy jakichkolwiek awarii, które niezapowiedziane zakłócą prawidłową pracę samochodu.

Pomoc drogowa Oleśnica i okolice zapewnia możliwość przechowania samochodu na strzeżonym parkingu. Jest to miejsce, w którym standardy bezpieczeństwa są naprawdę bardzo wysokie i warte zaufania. Pomoc drogowa Kępno, Syców i Oleśnica – w tych okolicach można liczyć na dostarczenie potrzebnego paliwa na trasie, czy może transport osób, które w wyniku różnego rodzaju problemów z pojazdem nie mogą dojechać na czas w miejsce, w którym muszą się znaleźć.

Laweta i holowanie samochodów, również busów, tirów i autobusów

Holowanie auta droga S8 to czysta przyjemność, jeśli do dyspozycji posiada się holownik o dopuszczalnej masie 110 ton. To jedyny taki model w całym kraju! Dzięki temu laweta Syców może proponować holowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów, aut ciężarowych, czy autobusów. Żadna masa samochodu nie jest zbyt wysoka, gdy pracuje się z odpowiednim do tego sprzętem. Poza samym holowaniem skorzystać można również ze strzeżonego parkingu, który stać się może bezpiecznym miejscem na pozostawienie samochodu, przynajmniej do następnego dnia, aby zająć się sprawą po należytym odpoczynku. Jeśli potrzebne jest dodatkowo miejsce do przechowania różnego rodzaju towaru, z tym również nie będzie żadnego problemu – wszystkie posiadane ze sobą przedmioty można zabezpieczyć w przeznaczonym do tego miejscu.

Laweta 24h działa całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Żadne święta czy dni wolne od pracy nie są przecież czasem, w którym nie zdarzają się żadne wypadki na drogach czy różnego rodzaju awarie samochodów. Laweta, na którą można liczyć po prostu zawsze, jest więc zwyczajną koniecznością, bo kto chciałby utknąć na trasie przez drobną awarię, jadąc właśnie na wigilijną kolację z rodziną?

Naprawa samochodu w wartym zaufania warsztacie

Warsztat samochodowy proponuje kierowcom także obsługę powypadkową, do której zalicza się między innymi naprawa skrzyni biegów w autach ciężarowych, naprawa przekładni, diagnostyka komputerowa, czy spojrzenie fachowym okiem na pojazdy z naczepami i przyczepami wszystkich typów. Nawet po drobnym wypadku, który teoretycznie nie niesie ze sobą zbyt dużych zniszczeń w samochodzie, warto jednak, żeby na pojazd spojrzał specjalista i sprawdził, czy przypadkiem nie powstały żadne drobne awarie, które trudno zauważyć przy codziennym użytkowaniu auta. Jeśli jednak zostaną one zignorowane, mogą prowadzić do późniejszych nieprawidłowości, czasem naprawdę nagłych.

Naprawa samochodu to zawsze sprawa priorytetowa – przecież środek transportu potrzebny jest właściwie natychmiast po wypadku. Dziś większość ludzi każdego dnia pokonuje kilkadziesiąt kilometrów samochodem, a więc awaria pojazdu niemal całkowicie uniemożliwia im wykonywanie codziennych obowiązków. Warsztat samochodowy na takie sytuacje może zaoferować pojazd zastępczy wraz z kierowcą.